Microsoft Teams & RealWear

Hands-free řešení pro vzdálenou spolupráci

Aplikace Microsoft Teams v kombinaci s RealWear umožňuje technikům v terénu uvolnit ruce při využívaní vzdálené podpory i v hlasitých a nebezpečných prostředích, kdykoliv a kdekoliv se nacházejí. Chytré brýle od RealWear jsou jediné certifikované bezpečné zařízení i pro extrémně nebezpečné oblasti.

Technik má na sobě HMT-1 s aplikací Microsoft Teams. K zahájení videohovoru se vzdáleným expertem, který je schopen pomoci vyřešit problém, mu stačí pouze hlasové ovládání.

Microsoft Teams hands-free zkušenosti s intuitivním uživatelským rozhraním a snadno použitelným hlasovým ovládáním.

Displej HMT-1 se jeví jako 7″ tablet a lze jej během práce bezpečně prohlížet.

ZJISTĚTE JAK MOHOU CHYTRÉ BRÝLE POMOCI VÁM.

ZAHÁJENÍ TEAMS HOVORU

MSTeams_RealWear_Screen_0_225px

Zahajte hovor odkudkoliv pomocí jednoduchých hlasových příkazů a vyřešte problém rychleji ve spolupráci se vzdáleným expertem.

SDÍLEJTE SVŮJ POHLED

MSTeams_RealWear_Screen_3_225px

Okamžitě sdílejte situaci se vzdáleným expertem. Využijte funkci plného zoomu, inteligentní kameru s vysokým rozlišením a pomocí rukou ukazujte na problémy.

ZACHYŤTE A SDÍLEJTE

MSTeams_RealWear_Screen_2c_225px

Vzdálený expert může sdílet dokumenty přímo do zorného pole kolegy v terénu. Displej se zobrazí jako by si prohlížel 7” tablet.

ŘEŠENÍ V REÁLNÉM ČASE

MSTeams_RealWear_Screen_1_225px

Technik na místě může problém okamžitě vyřešit, aniž by bylo vyžadováno nákladné cestování experta. To zároveň umožňuje expertům pracovat na více problémech najednou z jednoho místa.

UKÁZKA MICROSOFT TEAMS PRO REALWEAR

Pracovníci v průmyslu musí komunikovat a spolupracovat efektivně, a přitom zůstat v bezpečí. Díky nové integraci mezi Teams a RealWear budou mít Vaši technici přístup k informacím a komunikovat hands-free se vzdálenými odborníky odkudkoliv.

Emma Williams
Corporate Vice President
Microsoft Modern Workplace Transformation