Digitální transformace ve společnosti Total

Při komplikacích ve výrobních procesech je nutné mít po ruce tým specialistů, který definuje přesný problém a adekvátní řešení. Výjimkou nejsou ani velké společnosti, jako Total S.A., která patří mezi největší celosvětově integrované dodavatele olejů a plynů s působností ve více než 150 zemích světa.

Společnost Total, která má malé a střední podniky po celém světě, se potýkala s otázkou, jakým způsobem zlepšit komunikaci mezi odborníky na svých pobočkách, zefektivnit tak své procesy a eliminovat drahé prodlevy provozu.

Implementace RealWear a Microsoft Teams

Společnost Total S.A. poprvé implementovala chytré brýle RealWear s využitím Microsoft Teams ve svém závodu v La Porte, Texasu. Zařízení RealWear upevněné na přilbě ovládané pomocí jednoduchých hlasových pokynů nejen uvolnilo pracovníkům ruce pro práci, ale hlavně umožnilo vzdálenou spolupráci a komunikaci v reálném čase s odborníky z celého světa.

Díky sdílení obrazovky, chytré technologie zprostředkovaly instantní vzájemnou spolupráci mezi specialisty společnosti. Tím zrychlily diagnostiku závady a zlepšili technickou pomoc.

Řešení RealWear spolu s Microsoft Teams posouvá spolupráci na novou úroveň. Týmy mají možnost mezi sebou sdílet postupy, obrázky, videa pro nalezení správného řešení a okamžitě tak reagovat na zjištěná data.

Pro Total implementace těchto technologií znamenala ideální propojení všech poboček a řešení problému v továrně, jež nebylo podmíněno příjezdem všech specialistů na místo. Nasazení chytrých brýlí RealWear pro práci v Total proběhlo plynule bez komplikací včetně převedení dat do digitální podoby, díky kompatibilitě se software, který se ve firmě již využíval.

S pomocí chytrých brýlí mohou nyní pracovníci a specialisté spolupracovat okamžitě, nezávisle na místě a tím zefektivnit výrobu a zjednodušit kompletní pracovní procesy.

Technologie RealWear spolu s Microsoft Teams splnila veškeré požadavky společnosti a zapadá do celkové strategie společnosti. Jinými slovy, toto intuitivní řešení přináší podporu, kdykoliv je to třeba.

Implementujte i Vy chytré technologie ve své společnosti a zjistěte, jak usnadnit a zefektivnit výrobu pomocí digitální transformace. Kontaktujte nás.