RealWear, výrobce průkopnického hardware specializovaného pro využití v průmyslu.

Předním produktem jsou chtré brýle HMT-1®, nejlepší Android wearable device (nositelné zařízení), které uvolňuje ruce pro práci i v těch nejdrsnějších průmyslových podmínkách. Za poslední 2 roky dodala společnost RealWear přes 40 000 zařízení po celém světě pro více než 3 000 zákazníků v 50+ sektorech průmyslu.

Platforma Frontline, lídr na světovém trhu pro řešení „ Enterprise Wearable Computing“ a rozšířené reality.

Platforma Frontline zlepšuje manuální pracovní procesy napříč průmyslovými odvětvími s využitím nejnovějších nositelných technologií. Umožňuje pracovat bezpečněji, rychleji a pomáhá pracovníkům zůstat konkurenceschopnými vůči mechanizované pracovní síle robotů. Platformu Frontline využíva již více než 400 zákazníků po celém světě.
TeamViewer je přední světová technologická společnost, která neustále inovuje v oblastech rozšířené reality, internetu věcí a umělé inteligence

Barcotec, poskytovatel profesionálního hardware, software a dalších technologických služeb.

Společnost má rozsáhlé znalosti v oblasti identifikační technologie (čárové kódy, RF-ID), komunikačních systémů (Bluetooth, WLAN a WAN) či integrace software do ERP a dalších logistických systémů.

Vuzix, optická společnost specializující se na výrobu chytrých brýlí.

Chytré brýle Vuzix přinášejí nové možnosti pro komerční aplikace při práci v terénu, ve skladu, ale i ve výrobě. Společnost má vice než 20 let zkušeností a je jedním z předních dodavatelů chytrých brýlí a technologie rozšířené reality.

Microsoft_partner_MR

Microsoft, přední světová technologická společnost.

Microsoft Teams v kombinaci s chytrými brýlemi RealWear HMT umožňuje  pracovníkům v terénu uvolnit ruce při práci kdykoliv a kdekoliv se nacházejí a to včetně hlasitých a nebezpečných prostředí.

Microsoft je také výrobcem pokrokových brýlí pro smíšenou realitu, Microsoft HoloLens.

SPOLUPRACUJEME