Software

Software je nezbytnou součástí řešení pro vzdálenou komunikaci, digitalizaci procesů a pracovních postupů, zaškolování nebo zobrazování 3D modelů a hologramů. Na trhu existuje nepřeberné množství a výběr toho správného software záleží zejména na plánovaném využití, typu brýlí a současné IT infrastruktuře. Poradíme vám s výběrem.

Microsoft

Microsoft Teams

Microsoft Teams v kombinaci s chytrými brýlemi umožňuje pracovníkům v terénu uvolnit ruce pro práci prostřednictvím sdílené obrazovky, sdílených souborů nebo pracovních postupů.

Dynamics 365 Remote Assist

Okamžitá spolupráce nezávisle na místě, kde se týmy nachází. Umožněte technikům řešit problémy rychleji díky video-spolupráci, vzdálené podpoře a sdílení informací.

Dynamics_Guides

Dynamics 365 Guides

Díky holografickým pokynům se můžete učit přímo při práci. Dynamics 365 Guides umožňuje vidět obrázky, videa nebo 3D modely.

TeamViewer

TeamViewer Frontline

Platforma Frontline je světový lídr na trhu pro řešení „Enterprise Wearable Computing“ a rozšířené reality, využívají ji již globální společnosti, jako BMW, Airbus, Schlumberger, Coca-Cola a mnoho dalších.

TeamViewer Frontline zvyšuje produktivitu a zlepšuje pracovní procesy napříč průmyslovými odvětvími, ať už v logistice, výrobě, údržbě nebo opravách. Připojte své zaměstnance pro vyšší produktivitu, nižší chybovost a lepší kvalitu produktů a služeb.

Team_viewer_pilot

TeamViewer Assist AR Lite (Pilot)

Pomozte svým zákazníkům s instalací, provozem a údržbou vašich strojů na dálku pomocí aplikace TeamViewer Assist AR Lite, původně známou jako Pilot. Toto řešení vzdálené podpory je založené na rozšířené realitě a umožňuje zakreslovat, přidávat text nebo označovat objekty pomocí 3D značek.

Holo-Light

AR 3S umožňuje technikům vizualizovat a pracovat s 3D CAD daty v prostředí AR a smíšené reality. Tento software určený pro inženýry posouvá prototypy, plánování výroby, kontrolu kvality a technické vzdělávání na další úroveň.

Další software

Cisco Webex

Vytvářejte zabezpečené virtuální pracovní prostory s platformou Webex pro vše co potřebujete, od dokončování krátkodobých projektů až po řešení dlouhodobějších obchodních příležitostí.

Zoom

Software Zoom pro chytré brýle přináší videokonference, online schůzky a sdílení videa. Vzdálení pracovníci tak mohou sdílet přesně to co vidí se všemi uživateli, kteří jsou připojeni ke schůzce.

V naší nabídce naleznete také PTC ThingWorx, Vuforia Chalk, Studio, ale i další software nejen pro vizualizaci 3D objektů.