Naši partneři

Spolupracujeme s předními světovými výrobci chytrých brýlí a poskytovateli software. Neustále rozšiřujeme naši spolupráci a doplňujeme portfolio
v oblasti hardware, software, služeb a prodeje. Díky tomu můžeme zákazníkům vždy sestavit vhodné řešení na míru, včetně nadstavbových služeb v podobě konzultací, expertíz, školení, servisních plánů s definovanou reakční dobou a samozřejmě komplexní uživatelskou podporu.

Jsme partnerem světové špičky v oblasti chytrých brýlí a rozšířené reality v průmyslu.

Společnost AYES je jediným Gold certifikovaným partnerem společnosti RealWear v CEE regionu. RealWear je předním světovým poskytovatelem chytrých brýlí s asistovanou realitou, které pomáhají pracovníkům v průmyslu, aby mohli bezpečněji, efektivněji a přesněji vykonávat pracovní úkoly.

Platforma Frontline, lídr na světovém trhu pro řešení „ Enterprise Wearable Computing“ a rozšířené reality. Umožňuje pracovat bezpečněji, rychleji a pomáhá pracovníkům zůstat konkurenceschopnými vůči mechanizované pracovní síle robotů. Platformu Frontline využíva již více než 400 zákazníků po celém světě.

Microsoft, přední světová technologická společnost a výrobcem pokrokových brýlí pro smíšenou realitu, Microsoft HoloLens. Microsoft Teams v kombinaci s chytrými brýlemi RealWear HMT umožňuje pracovníkům v terénu uvolnit ruce při práci kdykoliv a kdekoliv se nacházejí, a to včetně hlasitých a nebezpečných prostředí.

Chytré brýle Vuzix přinášejí nové možnosti pro komerční aplikace při práci v terénu, ve skladu, ale i ve výrobě. Společnost má vice než 20 let zkušeností a je jedním z předních dodavatelů chytrých brýlí a technologie rozšířené reality.

mōzıware přináší nejnovější hlasem aktivovanou, hands-free, vzdálenou technologii pro spolupráci a sběr dat s prvním kapesním přenosným počítačem na světě, cımō – rozšiřuje dosah a možnosti pracovní síly a mění každého uživatele s náhlavní soupravou cımō na virtuálního odborníka.

Společnost Holo-Light vytvořila nejvýkonnější streamovací platformu, která umožňuje designerům a technikům vizualizovat a pracovat s 3D CAD daty v prostředí rozšířené, smíšené a virtuální reality. Více než 100 zákazníků z různých průmyslových odvětví používá tento software ve svých každodenních konstrukčních a inženýrských pracovních postupech, například BMW, Danfoss, BASF, Siemens, Porsche,  aj.

Magic Leap je inovativní technologická společnost, která se zaměřuje na vývoj rozšířené reality (AR) a počítačového vidění. Společnost se proslavila svým headsetem Magic Leap One, který nabízí uživatelům ponoření do digitálně obohaceného světa skrze pokročilé AR zobrazení a interaktivní funkce. Cílem společnosti je překlenout propast mezi digitálním a fyzickým světem, čímž otevírá nové možnosti pro zábavu, vzdělávání a pracovní aplikace.

ProGlove je německá technologická společnost zaměřená na vývoj nositelných zařízení pro průmyslové aplikace. Její hlavní produkt, inteligentní pracovní rukavice, kombinuje ergonomii s pokročilými snímacími a skenovacími technologiemi, aby zvýšil efektivitu a bezpečnost na pracovišti. Rukavice ProGlove jsou navrženy tak, aby se snadno integrovali do stávajících pracovních procesů v logistice, výrobě a maloobchodu.

Dále spolupracujeme