Úspěšné realizace

Úspěšně jsme realizovali již desítky projektů do více než třiceti zemí světa a o těch nejvýznamnějších se můžete dočíst na této stránce. Inspirujte se reálnými příklady, jak společnosti využívají chytré brýle s rozšířenou realitou k dosažení vyšší kvality a efektivity v různých částech průmyslové výroby.

Filtry
Reset
Zefektivněte nejen audit výroby prováděný na dálku po vzoru Lear Corporation
Široké uplatnění chytrých brýlí pomáhá k výrazným úsporám cestovních nákladů, zkvalitnění školení nebo vizualizaci 3D modelů v prostoru.
Zvyšte kvalitu údržby pomocí digitalizace stejně jako Mondi Group
Chytré brýle spolehlivě slouží i ve výrobě, která se vyznačuje vysokou hlučností a prašností, a zlepšují podmínky práce týmům údržby.
Zkraťte dobu odstávky výroby na minimum tak jako Skupina ČEZ
Vyšší produktivita servisních týmů, které využívají chytré brýle, vede ke zkrácení technologických odstávek zařízení a značným úsporám.
Snižte náklady a zvyšte efektivitu servisního týmu dle příkladu z LASCAM systems
Až o 40 % zvýšil servisní tým svojí efektivitu práce díky chytrým brýlím, které umožňují technikům vzdálenou kooperaci v reálném čase.
Usnadněte komunikaci klíčovým pracovníkům při údržbě technologií tak jako ve Vitesco technologies
Díky chytrým brýlím mají údržbáři volné ruce pro práci a mohou na dálku komunikovat s experty ze zahraničí.
Zjednodušte spolupráci vašich techniků se servisními partnery po celém světě po vzoru Heneken Group
Chytré brýle pomohli hned v několika oblastech. Snížili např. čas servisů a tím i prostojů ve výrobě nebo umožnili instalaci nové technologie bez fyzické přítomnosti dodavatele ze zahraničí.
Usnadněte si přejímky složitých zařízení a strojů pomocí chytrých brýlí stejně jako v HF Slovakia
Hlavním cílem projektu bylo umožnit snadnou komunikaci při přejímkách zařízení, jejich oživování a údržbě. Dále omezit časově náročné cestování a zajistit okamžitou vzdálenou podporu.
Využijte chytré brýle v medicínském prostředí, zvyšte produktivitu a dodržte požadovanou kvalitu tak jako v Clinical Research Center
Propojení na dálku v reálném čase pomocí chytrých brýlí mezi koordinátorem klinických studií v ordinaci lékaře a týmem zadavatelů pomáhá šetřit zdroje a zvyšuje transparentnost a produktivitu.

Reference