Dodáváme chytré brýle průmyslovým společnostem

Byli jsme první, kdo představil technologii chytrých brýlí do průmyslu na českém i slovenském trhu a za relativně krátkou dobu našeho působení jsme se stali lídrem v oboru na těchto trzích.

0
+
ZÁKAZNÍKŮ

Od velkých průmyslových společností v České a Slovenské republice, přes střední a malé podniky, až po mezinárodní společnosti, které naše brýle využívají ve svých pobočkách a divizích po celém světě.

0
+
ZEMÍ

Naše globální projekty jsme již dodali zákazníkům do více jak 30 zemí.

0
+
LET ZKUŠENOSTÍ

Jsme členem skupiny technologických firem, které aktivně spolupracují s více než 200 zákazníky v různých sektorech průmyslu v České a Slovenské republice.

Komplexní služby v oblasti chytrých brýlí a rozšířené reality

Našim zákazníkům radíme nejen s výběrem vhodného hardware a software, ale poskytujeme i komplexní služby, od poradenství, přizpůsobení systému a integraci, až po školení a uživatelskou podporu.

Základem úspěchu je konzultace a analýza situace, abychom zjistili účel, použití i specifické požadavky zákazníků. Společně pak vybereme vhodné hardwarové i softwarové řešení pro vaše potřeby.

Abychom zajistili co nejsnazší a nejúspěšnější adaptaci na technologii, poskytujeme našim zákazníkům technickou i uživatelskou podporu a servisní smlouvy na míru.

KONZULTACE
A ANALÝZA
SITUACE

PŘEDSTAVENÍ HARDWARE A SOFTWARE

NÁVRH ŘEŠENÍ
DLE POTŘEB
ZÁKAZNÍKA

IMPLEMENTACE
ŘEŠENÍ
U ZÁKAZNÍKA

TECHNICKÁ A UŽIVATELSKÁ PODPORA

Gold Partner pro RealWear

Jsme jediným certifikovaným partnerem světové špičky v oblasti chytrých brýlí RealWear v regionu.

Naši partneři jsou přední světoví výrobci chytrých brýlí a poskytovatelé software

Díky tomu můžeme zákazníkům sestavit vhodné řešení na míru. Prostřednictvím chytrých brýlí mají zaměstnanci v první linii (servisní technici, montážníci, operátoři, …) přístup k informacím prostřednictvím rozšířené, smíšené nebo asistované reality. Vhodný software jim pak pomáhá dělat informovanější rozhodnutí a provádět procesy efektivně. To vede ke zvýšení produktivity a snížení operativních nákladů, díky čemuž má počáteční investice rychlou návratnost.