Implementujeme chytré brýle a rozšířenou realitu do průmyslu

Jsme specialisté na dodávku chytrých brýlí a využití rozšířené reality při digitalizaci průmyslové výroby. Zlepšujeme podmínky práce především týmům servisu a údržby a zvyšujeme efektivitu, rychlost a kvalitu procesů vedoucí k úsporám nákladů.

Na základě vstupní konzultace se zákazníkem jsme vždy schopni navrhnout tu nejvhodnější kombinaci chytrých brýlí a softwaru doplněnou o nadstavbové služby na míru podle požadavků zákazníka – konzultace, expertizy, školení, servisní plány s definovanou reakční dobou a samozřejmě komplexní uživatelskou podporu.

1+

zákazníků

Od velkých průmyslových společností v Česku a na Slovensku, přes střední a malé podniky, až po mezinárodní globální společnosti.

1

zemí

Naše projekty jsme již dodali
zákazníkům do více jak třiceti zemí světa.

1+

implementací

Úspěšně jsme implementovali přes 500 kusů chytrých brýlí, které využívají společnosti ve svých pobočkách a divizích po celém světě.

Komplexní služby v oblasti chytrých brýlí a rozšířené reality

Nabízíme nejen široký výběr hardware a software řešení, ale především poskytujeme našim zákazníkům veškerý potřebný servis od prvotního zaškolení a podpory v počáteční fázi implementace až po pomoc s integrací podkladů do chytrých brýlí. Jsme držiteli certifikace ISO 9001 management, která je nedílnou součástí pro zaručení kvality a spolehlivosti našich produktů a služeb.

Kozultace a analýza
situace
Představení
hardware a software
Návrh řešení
dle potřeb zákazníka
Implementace řešení
u zákazníka
Technická a uživatelská
podpora

Kdo nám věří