logo-white-01

ROZUMÍME CHYTRÝM BRÝLÍM, ROZŠÍŘENÉ REALITĚ A JEJICH VYUŽITÍ V PRŮMYSLU

Vytváříme řešení pro zlepšení procesů ve výrobě, logistice, servisu, údržbě, a v dalších oblastech. Díky tomu snižujeme náklady a zvyšujeme produktivitu lidí.

Této rapidně rozvíjející se oblasti se věnujeme již 2 roky. Za ten čas jsme si vyzkoušeli množství hardware i software, sami jsme si prošli implementací technologie, kterou dnes aktivně využíváme a spojili jsme se s těmi nejlepšími partnery. Naši partneři jsou celosvětovou špičkou v oboru s referencemi u stovek zákazníků v různých sektorech. Krom toho, máme bohaté zkušenosti z poradenství pro malé i velké společnosti, optimalizace procesů v průmyslu a IT.

JSME PŘIPRAVENI PLNIT NEJVYŠŠÍ NÁROKY ZÁKAZNÍKŮ

AYES je členem skupiny technologických firem, které aktivně spolupracují s více než 200 zákazníky v různých sektorech průmyslu v České a Slovenské republice.

Čerpáme z 10+ let zkušeností z průmyslu, širokého portfolia partnerů z celého světa a více než 1 000 dodaných zařízení na trh, které každý den pomáhají firmám vyrábět efektivně.

logo-lascam
logo_mark
elya-logo

JSME OFICIÁLNÍM PARTNEREM SVĚTOVÉ ŠPIČKY

v oblasti využití rozšířené reality a chytrých brýlí v průmyslu v České a Slovenské republice.

Ubimax je lídrem na světovém trhu pro řešení „ Enterprise Wearable Computing“ a rozšířené reality.

Platforma Ubimax Frontline zlepšuje manuální pracovní procesy napříč průmyslovými odvětvími v celém hodnotovém řetězci s využitím nejnovějších nositelných technologií. Ubimax Frontline má uživatelsky přívětivé rozhraní, které umožňuje pracovat bezpečněji, rychleji a pomáhá průmyslovým pracovníkům po celém světě zůstat konkurenceschopnými vůči mechanizované pracovní síle robotů.

S více než 15-letými  zkušenostmi v oboru a pozoruhodnými výsledky v oblasti wearable computing, rozšířené reality, smíšené reality a senzorových systémů je Ubimax lídrem v této oblasti. Ubimax již obsluhuje více než 400 zákazníků po celém světě.

Ubimax získal řadu ocenění, mezi něž patří Auggie Award pro “Best Enterprise Solution”,  MHI Award pro “Best IT Innovation”,  The Spark – jedno z nejprestižnějších německých digitálních cen a Automotive Logistics Award.

Více informací najdete na Ubimax.com, spolu s ukázky referenčních projektů . AYES je hrdým partnerem této inovativní společnosti.

RealWear je výrobcem průkopnického hardware specializovaného pro využití v průmyslu.

Vlajkovým produktem je HMT-1®, nejlepší Android wearable device (nositelné zařízení), který uvolňuje ruce pro práci i v těch nejdrsnějších průmyslových podmínkách. Tyto chytré brýle jsou navrženy pro „Connected Worker“ v průmyslovém podniku, bezpečně ovládán hlasem, a to i v hlučném prostředí. Globální lídři v energetickém, zpracovatelském a automobilovém průmyslu důvěřují HMT-1, aby navýšili produktivitu svých pracovníků.

Za poslední 2 roky RealWear dodalo přes 20 000 zařízení po celém světě pro více než 1 500 zákazníků ve všech se sektorech průmyslu.

Více informací najdete na Realwear.com. AYES je hrdým partnerem této inovativní společnosti.

ESSERT Digital je přední evropská společnost pro řešení vzdálené podpory založené na rozšířené realitě v poprodejních službách.

ESSERT vytvořil inovativní software s využitím technologie rozšířené reality na přenos videa se vzdálenými odborníky, díky kterému jste schopní minimalizovat prostoje, snížit cestovní náklady servis a údržbu.

ESSERT se specializuje na řešení pro malé a středně velké společnosti ze všech průmyslových odvětví a pomáhá jim zvyšovat jejich produktivitu a efektivitu. Ubimax akvíroval ESSERT Digital na podzim 2019.

Více informací najdete na ESSERT.digital, spolu s ukázky referenčních projektu . AYES je hrdým partnerem této inovativní společnosti.

Microsoft je přední světová technologická společnost a poskytovatel nejpopulárnější firemní aplikace pro spolupráci, Microsoft Teams.

Microsoft Teams je aplikace pro spolupráci, která pomáhá vašemu týmu s organizací a udržuje všechny konverzace a sdílené soubory na jednom místě. Aplikace Microsoft Teams v kombinaci s chytrými brýlemi RealWear HMT umožňuje Vašim lidem v terénu uvolnit ruce při využívaní vzdálené podpory i v hlasitých a nebezpečných prostředích, kdykoliv a kdekoliv se nacházejí.

Kromě toho je Microsoft také výrobcem pokrokových brýlí pro smíšenou realitu, Microsoft HoloLens.

Více informací najdete na webu. AYES je hrdým partnerem společnosti Microsoft.