Pronájem chytrých brýlí

Chytré brýle otevírají dveře do světa rozšířené reality. Pronájem chytrých brýlí je skvělým způsobem, jak prozkoumat inovativní možnosti bez nutnosti okamžité investice do vlastního zařízení. Najdete u nás širokou škálu brýlí s vysokým rozlišením, pohodlným nošením a intuitivním ovládáním. Optimalizujte své procesy a dosáhněte nových úrovní efektivity.

Nenašli jste v seznamu chytré brýle, které právě potřebujete? Celkovou nabídku našich produktů naleznete zde. Vyberte si brýle, které se vám líbí a vyplňte kontaktní formulář. Pokud nevíte, která technologie je pro vás ta pravá, neváhejte nás kontaktovat a naši specialisté vám pomohou s výběrem.

RealWear Navigator™ 500

Chytré brýle RealWear Navigator™ 500 jsou prémiovým produktem pro asistovanou a rozšířenou realitu, který je navržen na míru potřebám pracovníků v první linii. Brýle využívají nejmodernější technologie, ať už z hlediska hardware nebo software, na které se můžete spolehnout i v těch nejnáročnějších podmínkách průmyslové výroby. Více informací o chytrých brýlích naleznete zde.

RealWear Navigator™ 520

RealWear Navigator™ 520 jsou odolné a pohodlné chytré brýle s rozšířenou realitou zvyšující efektivitu vašich pracovníků. Oproti modelu RealWear Navigator 500 je největším rozdílem o 20 % vetší displej s vysokým rozlišením 720 px (HD). Rychlé školení, návody a podpora v reálném čase zlepšují vaše procesy. Optimalizujte své pracovní postupy s touto inovativní technologií. Více informací o chytrých brýlích naleznete zde.

Almer Arc 2

Chytré brýle Almer Arc 2 jsou navrženy pro jasnou a efektivní komunikaci a použití v různých prostředích. Nabízí vysoce kvalitní autofocus kameru pro zaznamenání detailů při pracovních postupech a díky speciálně navrženým mikrofonům si můžete být jisti perfektní komunikací bez jakéhokoli omezení i v hlučném prostředí. Ultrakompaktní design se snadným přizpůsobením na hlavu a polstrování, zajistí pohodlné nošení po celý den.

AKCE: zvýhodněná cena od 99 EUR/měsíc.

Microsoft HoloLens 2

Chytré brýle Microsoft HoloLens 2 nabízí nejpohodlnější a nejvíce pohlcující zážitek ze smíšené reality, který je momentálně k dispozici na trhu. Pomocí HoloLens 2 se můžete dotýkat hologramů, uchopovat je a pohybovat s nimi přirozeným způsobem. Reagují velice podobně jako skutečné objekty. Kromě toho jsou HoloLens 2 vybaveny také rozpoznáváním řeči, proto je v případě potřeby můžete ovládat bez použití rukou. Více informací o chytrých brýlích naleznete zde.

Magic Leap 2

Magic Leap 2 je headset pro rozšířenou realitu určený ke zvýšení produktivity ve firmách. Díky technologii Magic Leap Dynamic Dimming™ je obsah rozšířené reality jasnější a odolnější v různých světelných podmínkách. Magic Leap 2 je navržen tak, aby na něm bylo možné provozovat přizpůsobená podniková řešení ve velkém měřítku, a má jeden z nejvyšších výpočetních výkonů ze všech samostatných zařízení pro rozšířenou realitu na trhu. Více informací o chytrých brýlích naleznete zde.

Apple Vision Pro

Apple Vision Pro je revoluční zařízení v oblasti umělé inteligence, zpracování obrazu a rozšířené reality. Nabízí nevídanou kvalitu obrazu a výkonnost, a tím otevírá dveře vývojářům a inženýrům pro realizaci jejich ambiciózních projektů. Díky kombinaci nejmodernějšího hardwaru, včetně špičkového procesoru a vyspělých senzorů podporuje širokou škálu vstupů – od precizního sledování pohybů rukou a očí, přes hlasové příkazy, až po intuitivní ovládání gesty. Více informací o chytrých brýlích naleznete zde.

Meta Quest 3

Meta Quest 3 přelomové zařízením pro virtuální realitu, které vám přinese revoluční způsoby interakce s digitálním prostředím. S vysoce výkonným procesorem a pokročilými senzory podporuje širokou škálu vstupů, včetně sledování pohybu rukou a očí, hlasových příkazů a přesnějšího ovládání pomocí ovladačů Meta Quest 3. Toto zařízení vám umožní vidět digitální objekty přímo ve vašem zorném poli, soustředit se na práci a zároveň zobrazovat informace, schémata, návody a 3D modely. Více informací o chytrých brýlích naleznete zde.

Vuzix M400

Zrychlete práci, snižte chybovost, urychlete proces zaučování nových zaměstnanců, zajistěte servis a údržbu okamžitě a bez přímé účasti specialisty v terénu. Chytré brýle Vuzix M400 jsou stvořeny pro práci a použití ve výrobě, terénních službách a skladové logistice. Je možné je ovládat jak hlasovými pokyny, tak dotykem. Díky speciálním tlačítkům se snadno používají i v pracovních rukavicích. Brýle mají poměrně robustní konstrukci, která vydrží pád ze dvou metrů a zároveň splňují normu IP67 pro odolnost proti prachu a vodě. Více informací o chytrých brýlích naleznete zde.

Vuzix M4000

Zrychlete práci, snižte chybovost, urychlete proces zaučování nových zaměstnanců, zajistěte servis a údržbu okamžitě a bez přímé účasti specialisty v terénu. Chytré brýle Vuzix M4000 jsou stvořeny pro práci a použití ve výrobě, terénních službách a skladové logistice. Je možné je ovládat jak hlasovými pokyny, tak dotykem. Díky speciálním tlačítkům se snadno používají i v pracovních rukavicích. Mají ergonomický design a komfortní tvar, jsou lehké, relativně odolné a kompatibilní s ochrannými helmami. Více informací o chytrých brýlích naleznete zde.

mōziware cımō

Chytré brýle mōziware cımō lze použít v celé řadě průmyslových odvětví. Přináší nové možnosti spolupráce, sběru dat a vizuálního navádění, čímž rozšiřují dosah a možnosti pracovníků v první linii a proměňují každého uživatele v experta. To vede ke zvýšení produktivity, lepší bezpečnosti, optimalizaci pracovních postupů a snížení nákladů. Ať už jste v průmyslu, logistice, lékařství nebo výzkumu, cımō vám pomůže zvýšit efektivitu a snížit chyby. Více informací o chytrých brýlích naleznete zde.

Rokid X-Craft

Chytré brýle Rokid nabízí lehký design, displej s vysokým rozlišením a vynikající výkon pro nejrůznější úkoly. Rozhraní pro hlasové ovládání handsfree a robustní rozšíření pro použití se stávajícími mobilními zařízeními jej činí mimořádně univerzálním. Rokid X-Craft je vybaven modulem 5G a je certifikován pro využití v nebezpečných zónách s označením ATEX Zone 1, tzn. vysoce riziková prostředí, jako je ropný a plynárenský průmysl, elektroenergetika, letectví, železniční doprava aj.

Meta Quest 2

Nejrozšířenější brýle pro virtuální realitu Meta Quest 2 vtáhnou uživateledo jiného světa. Headset pro virtuální realitu nabídne zcela nové a neokoukané hraní her. Nasaďte si brýle, popadněte ovladače a pozvěte své přátele, aby se k vám připojili. Užijete si při tom krásně ostrý obraz a kvalitní prostorový zvuk. Headset je vybaven špičkovým procesorem a 6gigabytovou pamětí RAM. Vylepšené ovladače Oculus Touch skvěle sledují vaši ruku a registrují tak každý váš pohyb.

Meta Quest Pro

Přednosti nového headsetu Meta Quest Pro naznačují, že jej využijete nejen při hraní her, ale také při práci nebo v průmyslu. Není to jen zařízení pro VR se špičkovou technologií, ale také zařízení pro smíšenou realitu, které kombinuje virtuální prvky a prostředí reálného světa. Díky této kombinaci headset umožňuje barevný průchod, tedy barevné zobrazení, které si zatím našlo cestu především v průmyslových nebo videokonferenčních aplikacích.

Tímto naše nabídka brýlí k pronájmu nekončí. Máte zájem o chytré brýle Vuzix Blade 2, Epson Moverio, HMT-1Z1, Google Glass, Rokid Glass 2 nebo Rokid Air Pro? Kontaktujte nás.