Společnost RealWear představuje nový model RealWear Navigator 520

RealWear Navigator™ 520 je nejnovější odolné řešení asistované reality určené k posílení a zlepšení výkonnosti servisních a údržbářských tymů.

Některé typy chytrých brýlí měly v určitých případech použití hůře čitelný displej, což limitovalo jejich využití. Společnost RealWear však nyní přichází na trh s novým modelem Navigator 520, který má ještě lepší displej než Navigator 500, a umožňuje vidět všechny potřebné detaily i ve ztížených podmínkách.

Díky o 20 % většímu displeji vidíte informace přehledněji a dvojnásobné rozlišení vám umožňuje vidět text, obrázky a schémata ještě detailněji. Úžasný modulární 48Mpx snímač fotoaparátu poskytuje skvělý výkon i při slabém osvětlení. Můžete jej navíc nahradit modulem termokamery (není součástí dodávky).

Video pro více informací

Chytré brýle RealWear Navigator™ 520 jsou prémiovým produktem s asistovanou a rozšířenou realitou, který je přizpůsoben potřebám pracovníků v první linii. Umožňují vám využívat nejnovější technologie, a to jak z hlediska hardwaru, tak softwaru, na které se lze spolehnout i v těch nejnáročnějších podmínkách průmyslové výroby.

Zaujal vás nový model RealWear Navigator™ 520?