Vybrané reference

Naše chytré řešení již implementovalo více jak 50 firem, od velkých průmyslových společností v České a Slovenské republice, přes střední a malé podniky, až po mezinárodní společnosti, které je využívají ve svých pobočkách a divizích v různých koutech světa. O našich projektech si také můžete přečíst v sekci případových studií.

Přední mezinárodní vývojář a výrobce nejmodernější technologie pohonu pro udržitelnou mobilitu.

Jeden z předních výrobců skleněných flakónů a víček pro parfémový a kosmetický průmysl.

Výrobce papírových ubrousků pro střední a východní Evropu.

Světový výrobce technologií čisté energie, a to především v oblasti energetických zdrojů vyrábějících energii spalováním odpadů a biomasy s více než 4,000 referencemi po celým světě.

Světový lídr v dodávkách kolagenových obalů a fólií používaných v široké škále uzenin a jiných masných výrobků.

Soukromá česká firma s celosvětovou působností, která se specializuje na vývoj a výrobu komplexního řešení důlní dopravy pro zajištění přepravy osob, materiálu a rubaniny v podmínkách rudných a uhelných dolů.

Přední dodavatel laserových a optických technologií pro průmysl a vědu v České a Slovenské republice.

Největší producent důlních rozbušek v Evropě a jeden z nejvýznamnějších světových výrobců v oboru.

Preferovaný dodavatel řešení pro správu tepla pro významné výrobce v lékařském, analytickém, průmyslovém a telekomunikačním průmyslu.

Významný výrobce výhybek s dlouholetou tradicí a obchodními aktivitami po celém světě.

Zefektivnění procesu vývoje a testování účinnějších léků či medicínských nástrojů při maximální bezpečnosti pacienta v lékařských centrech sítě Clinical Research Center s.r.o.

Zabývá se návrhem, vývojem, výrobou a návazným servisem monolitních rotačních nástrojů, zejména speciálních stupňových vrtáků a tvarových fréz ze slinutých karbidů, nově i ultratvrdých materiálů, mikronástrojů i výměnných břitových destiček atypických tvarů.

Dodavatel komodit pro metalurgický průmysl.

Výrobce a dodavatel kryogenních zařízení a systémů na skladování, dopravu a distribuci zkapalněných technických plynů.

Lídr v oblasti automatizace a optimalizace výrobních procesů prostřednictvím špičkových technologií a odborných znalostí v oboru.

Výrobce jednoúčelových a automatizovaných strojů, přípravků, těžce svařovaných a opracovatelných komponent včetně zajištění montáže, instalace a opravy u zákazníka.

Přední výrobce pneumatických, elektromechanických a hydraulických brzdových systémů pro kolejová vozidla s více jak 200letou tradicí.

Přední český dodavatel v oblasti kompresorů, průmyslového chlazení a tepelných čerpadel. Pro své zákazníky zajišťuje projekci, prodej, montáž a servis.

Výrobce strojů pro obrábění hliníkových, plastových a ocelových profilů.

Tradiční výrobce válců pro válcování kovů, tvarových odlitků z ocelí a litin a odlitků ze slitin mědi.