Vybrané reference

0
+
ZÁKAZNÍKŮ

Od velkých průmyslových společností v České a Slovenské republice, přes střední a malé podniky, až po mezinárodní společnosti, které naše brýle využívají ve svých pobočkách a divizích po celém světě.

0
+
ZEMÍ

Naše globální projekty jsme již dodali zákazníkům do více jak 30 zemí.

Přečtěte si více o našich projektech v sekci případových studií.

Jeden z největších světových dodavatelů pro automobilový průmysl s 347 výrobními provozy. Zaměřuje se na karoserie, technologie výkonu a vidění, systémy sedadel a kompletní řešení vozidel.

Globální lídr v oblasti automobilových technologií jako jsou sedadla a elektronické systémy. Inovativní zařízení poskytují unikátní zážitek z jízdy a jsou dodávány po celém světě.

Mondi je globálním lídrem v oblasti obalů a papíru, který přispívá k lepšímu světu tím, že vytváří inovativní, obalová a papírová řešení, která jsou svým designem udržitelná.

Společnost Continental vyvíjí průkopnické technologie a služby pro udržitelnou a propojenou mobilitu osob a jejich zboží. Nabízí bezpečná, efektivní, inteligentní a cenově dostupná řešení pro vozidla, stroje, dopravu a přepravu.

Výrobce automobilových skel v rámci skupiny AGC. Každý rok vyrobí více než 32 milionů kusů autoskel, které využívají největší automobilky v Evropě.

Společnost MD ELEKTRONIK spol. s r.o. je jedním z předních výrobců kabelových propojek pro automobilový průmysl. Mezi odběratele patří většina předních výrobců známých automobilů.

Globální technologická společnost dodávající systémy pro osobní automobily, užitková vozidla a průmyslové technologie.

Jeden z největších světových výrobců energeticky účinných technologií šetřících zdroje je Siemens průkopníkem v oblasti infrastruktury a energetických řešení, automatizace a softwaru pro průmysl a je lídrem v medicínské diagnostice.

Globální dodavatel poskytující řešení v lesnictví a dřevařském sektoru se zaměřením na udržitelnost a inovativní přístup. Společnost má své kořeny v Evropě, ale působí v celosvětovém měřítku.

Společnost TATRAVAGONKA a.s. patří v současnosti mezi nejvýznamnější výrobce nákladních železničních vozů a podvozků v Evropě.

Zaměřuje se na speciální zvedací techniky břemen a strojů zajišťujících zpracování ocelových trubek a tyčí. Postupným rozvojem výrobků si firma Prestar vybudovala svou pozici na trhu v Česku a v Evropě.

Nadnárodní výrobce a dodavatel polovodičů a integrovaných obvodů. Navrhuje a vyrábí hlavně prvky pro managment napájecí a signální aplikace, logické, diskrétní prvky a zařízení dle individuálních požadavků zákazníka.

„Deloitte“ je značka, pod kterou působí a spolupracují desítky tisíc prvotřídních odborníků v nezávislých společnostech po celém světě při poskytování služeb v oblasti auditu, poradenství, finančního poradenství, řízení rizik, daňového a právního poradenství a souvisejících služeb.

Epiroc je přední světový poskytovatel špičkových řešení pro oblasti důlního průmyslu a stavebnictví. Zabýváme se vývojem a prodejem inovativních produktů těžební a důlní techniky a hydraulické demoliční techniky k rypadlům.

Společnost SGS je světovou jedničkou v oblasti inspekce, verifikace, testování a certifikace. Stanovuje standard kvality a integrity v celosvětovém měřítku.

Tradiční výrobce válců pro válcování kovů, tvarových odlitků z ocelí a litin a odlitků ze slitin mědi.

Přední mezinárodní vývojář a výrobce nejmodernější technologie pohonu pro udržitelnou mobilitu.

Jeden z předních výrobců skleněných flakónů a víček pro parfémový a kosmetický průmysl.

Výrobce papírových ubrousků pro střední a východní Evropu.

Světový výrobce technologií čisté energie, a to především v oblasti energetických zdrojů vyrábějících energii spalováním odpadů a biomasy s více než 4,000 referencemi po celým světě.

Světový lídr v dodávkách kolagenových obalů a fólií používaných v široké škále uzenin a jiných masných výrobků.

Soukromá česká firma s celosvětovou působností, která se specializuje na vývoj a výrobu komplexního řešení důlní dopravy pro zajištění přepravy osob, materiálu a rubaniny v podmínkách rudných a uhelných dolů.

Přední dodavatel laserových a optických technologií pro průmysl a vědu v České a Slovenské republice.

Největší producent důlních rozbušek v Evropě a jeden z nejvýznamnějších světových výrobců v oboru.

Preferovaný dodavatel řešení pro správu tepla pro významné výrobce v lékařském, analytickém, průmyslovém a telekomunikačním průmyslu.

Významný výrobce výhybek s dlouholetou tradicí a obchodními aktivitami po celém světě.

Zefektivnění procesu vývoje a testování účinnějších léků či medicínských nástrojů při maximální bezpečnosti pacienta v lékařských centrech sítě Clinical Research Center s.r.o.

Zabývá se návrhem, vývojem, výrobou a návazným servisem monolitních rotačních nástrojů, zejména speciálních stupňových vrtáků a tvarových fréz ze slinutých karbidů, nově i ultratvrdých materiálů, mikronástrojů i výměnných břitových destiček atypických tvarů.

Dodavatel komodit pro metalurgický průmysl.

Výrobce a dodavatel kryogenních zařízení a systémů na skladování, dopravu a distribuci zkapalněných technických plynů.

Lídr v oblasti automatizace a optimalizace výrobních procesů prostřednictvím špičkových technologií a odborných znalostí v oboru.

Výrobce jednoúčelových a automatizovaných strojů, přípravků, těžce svařovaných a opracovatelných komponent včetně zajištění montáže, instalace a opravy u zákazníka.

Firma MicroStep, spol. s r.o. je výrobcem a dodavatelem CNC strojů na dělení materiálů plazmou, laserem, autogenem, vodním paprskem a vysokootáčkovým vřetenem.

Přední výrobce pneumatických, elektromechanických a hydraulických brzdových systémů pro kolejová vozidla s více jak 200letou tradicí.

Přední český dodavatel v oblasti kompresorů, průmyslového chlazení a tepelných čerpadel. Pro své zákazníky zajišťuje projekci, prodej, montáž a servis.

Výrobce strojů pro obrábění hliníkových, plastových a ocelových profilů.